XZavřít menu

VOLNÁ MÍSTA

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Náplň práce:
- komplexní péče o stávající & potenciální zákazníky v rámci ČR
- aktivní komunikace se zákazníkem, produktová & technická podpora
- zodpovědnost za dosažení stanovených cílů & jejich dlouhodobá udržitelnost

Požadujeme:
-  SŠ / VŠ (oblast zdravotnictví vítána)
- řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič/-ka)
- znalost práce na PC (Excel, Word, Outlook)
- přirozenou schopnost komunikovat včetně týmového & obchodního ducha
- obchodní & prezentační dovednosti se zaměřením na konkrétní výsledek
- pracovní nasazeni
- čistý výpis z rejstříku trestů

Nabízíme:
- PP na dobu neurčitou se zkušební dobou 3 měsíce
- motivující platové podmínky, dle splnění zadaných cílů & hospodářského výsledku
- příspěvek /stravenka/ na stravování
- možnost dalších benefitů po zapracování
- místo výkonu práce Jesenice u Prahy, Belnická  813

Kontakt pro uchazeče: telefon: +420 241 933 860, +420 731 422 450, e-mail: gamedium@gama.cz

AKTUÁLNĚ

Kontaktní formulář

Pokud máte jakýkoliv dotaz, využijte prosím našeho kontaktního formuláře.

KONTAKTNÍ ÚDAJE

GAMEDIUM, spol. s r.o.

Belnická 813
252 42, Jesenice u Prahy
Česká republika

IČ: 15890040, DIČ: CZ15890040

Tel.: +420 241 933 860
Fax: +420 241 930 520

E-mail pro příjem objednávek:

gamedium@gama.cz

Budete přesměrováni na stránky www.gama.cz